TNPW080530R1BECN
MFR.Part #
TNPW080530R1BECN
JLCPCB Part #
C1357420
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount