TNPW080530K1BEEN
MFR.Part #
TNPW080530K1BEEN
JLCPCB Part #
C2081062
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS