TNPW080530K0BETA
MFR.Part #
TNPW080530K0BETA
JLCPCB Part #
C1723744
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount