TNPW080529K8BYEA
MFR.Part #
TNPW080529K8BYEA
JLCPCB Part #
C1720471
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS