TNPW0805294KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805294KBYEA
JLCPCB Part #
C1720486
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS