TNPW0805274RDETA
MFR.Part #
TNPW0805274RDETA
JLCPCB Part #
C2136963
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount