TNPW0805249KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805249KBYEA
JLCPCB Part #
C1720704
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS