TNPW080521K5BETY
MFR.Part #
TNPW080521K5BETY
JLCPCB Part #
C1357650
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount