TNPW08051K33BXEA
MFR.Part #
TNPW08051K33BXEA
JLCPCB Part #
C1716387
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS