TNPW080515R8BETA
MFR.Part #
TNPW080515R8BETA
JLCPCB Part #
C1722777
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15.8Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount