TNPW080514K9BYEA
MFR.Part #
TNPW080514K9BYEA
JLCPCB Part #
C1720803
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS