TNPW080514K7FHEA
MFR.Part #
TNPW080514K7FHEA
JLCPCB Part #
C2131088
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS