TNPW080514K2BXTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080514K2BXTA
JLCPCB Part #
C4346533
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount