TNPW080514K0BHTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080514K0BHTA
JLCPCB Part #
C4062726
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount