TNPW080513R0BETA
MFR.Part #
TNPW080513R0BETA
JLCPCB Part #
C3945416
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount