TNPW080513K8BETA
MFR.Part #
TNPW080513K8BETA
JLCPCB Part #
C1726252
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13.8kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount