TNPW080512K0BYEA
MFR.Part #
TNPW080512K0BYEA
JLCPCB Part #
C3949273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS