TNPW0805123KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805123KBEEN
JLCPCB Part #
C4231437
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS