TNPW0805121RDETA
MFR.Part #
TNPW0805121RDETA
JLCPCB Part #
C2136236
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount