TNPW0805121KDEEA
MFR.Part #
TNPW0805121KDEEA
JLCPCB Part #
C2131324
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS