TNPW0805120KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805120KBEEN
JLCPCB Part #
C4030335
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS