TNPW080511K0BYCN
MFR.Part #
TNPW080511K0BYCN
JLCPCB Part #
C3956546
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount