TNPW080510K0DHTA
MFR.Part #
TNPW080510K0DHTA
JLCPCB Part #
C2137878
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount