TNPW0805102KBEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0805102KBEEA
JLCPCB Part #
C1870371
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS