TNPW0805100KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805100KBYEA
JLCPCB Part #
C1721572
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS