TNPW06038K87DHTA
MFR.Part #
TNPW06038K87DHTA
JLCPCB Part #
C2136423
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount