TNPW06038K25BYEA
MFR.Part #
TNPW06038K25BYEA
JLCPCB Part #
C4173369
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS