TNPW0603806RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603806RBYEA
JLCPCB Part #
C4259470
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS