TNPW060375R0BECN
MFR.Part #
TNPW060375R0BECN
JLCPCB Part #
C4352782
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount