TNPW0603649RBYTA
MFR.Part #
TNPW0603649RBYTA
JLCPCB Part #
C4143187
Description
-55℃~+125℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount