TNPW06035K62BYEA
MFR.Part #
TNPW06035K62BYEA
JLCPCB Part #
C1718526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS