TNPW06034K99BYEA
MFR.Part #
TNPW06034K99BYEA
JLCPCB Part #
C1716925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS