TNPW06034K87BEEN
MFR.Part #
TNPW06034K87BEEN
JLCPCB Part #
C4026930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS