TNPW06034K42BXCN
MFR.Part #
TNPW06034K42BXCN
JLCPCB Part #
C4041114
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount