TNPW060348K1BETA
MFR.Part #
TNPW060348K1BETA
JLCPCB Part #
C1722069
Description
-55℃~+125℃ 100mW 48.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount