TNPW0603470RDHEA
MFR.Part #
TNPW0603470RDHEA
JLCPCB Part #
C2130647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS