TNPW060345K9BETA
MFR.Part #
TNPW060345K9BETA
JLCPCB Part #
C1721984
Description
-55℃~+125℃ 100mW 45.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount