TNPW06033K24BXEA
MFR.Part #
TNPW06033K24BXEA
JLCPCB Part #
C1716936
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS