TNPW060336K5BXEA
MFR.Part #
TNPW060336K5BXEA
JLCPCB Part #
C1717025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS