TNPW060336K0FHEA
MFR.Part #
TNPW060336K0FHEA
JLCPCB Part #
C4285069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS