TNPW0603357RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603357RBYEA
JLCPCB Part #
C1717051
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS