TNPW06032K70BYEN
MFR.Part #
TNPW06032K70BYEN
JLCPCB Part #
C4285626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS