TNPW060328K0BYTA
MFR.Part #
TNPW060328K0BYTA
JLCPCB Part #
C4305330
Description
-55℃~+125℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount