TNPW060327K0BYEN
MFR.Part #
TNPW060327K0BYEN
JLCPCB Part #
C4013071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS