TNPW0603252RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603252RBYEA
JLCPCB Part #
C1717639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 252Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS