TNPW0603249RDETA
MFR.Part #
TNPW0603249RDETA
JLCPCB Part #
C2136556
Description
-55℃~+125℃ 100mW 249Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount