TNPW060322K0BHEA
MFR.Part #
TNPW060322K0BHEA
JLCPCB Part #
C1714783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS