TNPW0603223KDETA
MFR.Part #
TNPW0603223KDETA
JLCPCB Part #
C2136389
Description
-55℃~+125℃ 100mW 223kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount