TNPW0603223KBYCN
MFR.Part #
TNPW0603223KBYCN
JLCPCB Part #
C3975564
Description
-55℃~+125℃ 100mW 223kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount