TNPW0603210RDETA
MFR.Part #
TNPW0603210RDETA
JLCPCB Part #
C2137722
Description
-55℃~+125℃ 100mW 210Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount